Patikėkite mums savo atžalos
žinių gilinimą!

Naujausių tyrimų duomenimis, sėkmingo žinių įsisavinimo sėkmė priklauso nė tik nuo mokinio motyvacijos, bet ir nuo klasių dydžio bei mokinio ir mokytojo charakterių suderinamumo.

Tinkama aplinka

Mokiniui jam personalizuotoje aplinkoje sudarytos pačios optimaliausios sąlygos efektyviam ir sėkmingam žinių įsisavinimui.

Nauja inovatyvi technologija

Paskutinių penkių metų krentantys mokinių pasiekimai tik dar kartą parodo, kad dabartiniai rinkos sprendimai nėra efektyvūs ir sėkmingi.

Finansinė nauda

Mokymasis mažose grupelėse ne tik padeda efektyviau įsisavint žinias, bet ir padeda finansiškai sutaupyti.

Unikali metodika padeda pasiekti efektyvesnių rezultatų

Įsileiskite „mathos” magiją į savo šeimą – leiskite mums padėti jūsų vaikams atrasti mokymosi džiaugsmą ir akademinių sėkmių skonį. Mūsų pažangus algoritmas yra sukurtas ne tik skaičiams, bet ir širdžiai – jis atsižvelgia į mokinių asmenybės bruožus, jų motyvaciją ir žinias, kad atrastų tobulą mokytoją kiekvienam.

Pasirinkite tai, kas jūsų atžalai yra tinkamiausia

Kursai

Auginkite žinias su struktūruotais kursais, kurie yra sudaryti pagal individualius mokymosi stilius ir poreikius. Mūsų kursai yra kruopščiai paruošti, kad kiekvienas žingsnis žinių kelyje būtų aiškus ir efektyvus.

Korepetitoriai

Raskite asmeninį korepetitorį, kuris atitiktų Jūsų mokymosi tikslus. Mes siūlome tik aukščiausios kvalifikacijos specialistus, kurie padeda mokiniams pasiekti geriausius rezultatus.

Internetiniai seminarai

Internetiniai seminarai skatina žinių gilinimą ir aktyvų idėjų pasidalijimą bendruomenėje. Mūsų sesijos – tai erdvė inovacijoms ir įkvėpimui, atvira visų amžių mokiniams.