Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, „mathos” platforma yra sukurta taip, kad efektyviai pasirengtumėte egzaminams per trumpą laiką, naudojant mūsų personalizuotą algoritmą.

Jūsų pasitenkinimas mokymosi procesu yra mūsų prioritetas. Jei jaučiate, kad korepetitorius neatliepia Jūsų lūkesčių, galite keisti korepetitorius iki kol rasite tinkamiausią.

Į vieną pamoką įeina dvi akademinės valandos, kurios trunka vidutiniškai 45 minutes.

Šiuo metu pamokos vyksta tik nuotoliniu būdu per mokytojo pasirinktą vaizdo konferencijų programą iš anksto suderinus prieigą.

Optimalus pamokų skaičius priklauso nuo individualių mokymosi tikslų, tačiau dažniausiai pastebimi geri rezultatai po 5-10 pamokų.

Taip, siūlome grupinius užsiėmimus, kuriuose suburiami 4-6 moksleiviai, kurie gali mokytis drauge ir dalintis žiniomis. Būtent šis būdas pagal mūsų atliktus tyrimus yra pats geriausias ir efektyviausias būdas mokytis!

Jei atšaukiate pamokas prieš jas pradedant ir informuosite mus iš anksto, galime grąžinti už jas sumokėtus pinigus.

Ne, „mathos” siūlo paruošimą ne tik Valstybiniams egzaminams, bet ir kitiems akademiniams išbandymams!

Žinoma! Tačiau mes rekomenduojame leisti „mathos” algoritmui parinkti tau mokytoją, kuris ir būtų tinkamiausias tau pagal mūsų atliktus mokslinius tyrimus ir eksperimentus.

Šiuo metu kol kas visos pamokos vyksta internetu mokytojui patogiausia video programa („Zoom”, „Microsoft Teams”, ar kita). Netolimoje ateityje bus galimybė mokyti mokinius gyvai.

Mes nesamdome mokytojų. Visi mūsų sistemoje esantys mokytojai dirba pagal individualios veiklos pažymą (IVP) „patys sau”.

Jeigu mokytojas neturi patirties su individualios veiklos pažymomis (IVP), „mathos” komanda tikrai pagelbės ir viską padės.

Atsiskaitymas su mokytoju priklauso nuo mokinio pasirinkto mokymosi būdo (individualiai arba grupėje) bei atsiskaitymo tipo. Individualių užsiėmimų mokėjimai vidutiniškai yra pervedami per 1-2 savaites nuo pamokų pabaigos, užsiėmimai grupėse – per 3-4 savaites.

Nors mes ir laukiame įvairaus išsilavinimo ir kvalifikacijos dėstančių žmonių, tačiau tikime, kad geriausiai Lietuvos mokinius gali paruošti buvę ir esami pedagogai iš Lietuvos mokyklų.

Siūlome įvairių dalykų korepetitorių paslaugas, įskaitant, bet neapsiribojant, lietuvių kalba, matematika, gamtos mokslais, istorija ar įvairiomis užsienio kalbomis.