Tapkite korepetitoriumi su „mathos”!

Žinių įsisavinimo našumo sėkmė priklauso nuo daug aplinkybių. Įtakos turi ne tik mokinio motyvacija, bet ir klasių dydis bei mokinio ir mokytojo charakterių suderinamumas.

Motyvuoti mokiniai

Mokyti mokinius galite individualiai ar sugrupavus į tarpusavyje suderintas 4-6 mokinių grupes pagal mokinių charakterį bei mokymosi lygį, taip leidžiant žinioms įsisavinti kur kas efektyviau ir lengviau.

Visiška laivė

Mes nedarome įtakos mokytojų dėstymo stiliui ar asmeninei dėstymo medžiagai. Mokytojas pats pasirenka kada, kaip ir kiek nori dirbti. Motyvuotų ir jiems tinkamai suderintų mokiniu srautu iš visos Lietuvos pasirūpiname mes.

Galimybė uždirbti daugiau

Iš mokytojo nėra imamas joks komisinis mokestis. Mūsų sistema yra sukurta padėti, dėl tos priežasties personalizuotose 4-6 mokinių grupėse, mokytojas gali tikėtis 2-3 kartus didesnio atlygio nei vedant asmeninę pamoką.

Kaip viskas vyksta?

1

Jūs užpildote trumpą registracijos anketą.

2

Praėjus patikrinimą, yra pildomas mūsų personalizacijos testas.

3

Sistemoje yra sukuriamas mokytojo profilis ir pradedami mokymai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Šiuo metu visos pamokos vyksta internetu, mokytojui patogiausia video programa („Zoom”, „Microsoft Teams”, „Google Meet” ar kita). Netolimoje ateityje bus galimybė mokyti mokinius gyvai.

Mes nesamdome mokytojų pilnu etatu. Visi mūsų sistemoje esantys mokytojai dirba pagal individualios veiklos pažymą (IVP) „patys sau”.

Jeigu mokytojas neturi patirties su individualios veiklos pažymomis (IVP), „mathos” komanda tikrai pagelbės ir viską padės.

Atsiskaitymas su mokytoju priklauso nuo mokinio pasirinkto mokymosi būdo (individualiai arba grupėje) bei atsiskaitymo tipo. Individualių užsiėmimų mokėjimai vidutiniškai yra pervedami per 1-2 savaites nuo pamokų pabaigos, užsiėmimai grupėse – per 3-4 savaites.

Nors mes ir tikime, kad dalintis žiniomis gali  įvairaus išsilavinimo ir skirtingų kvalifikacijų profesionalai, tačiau tikime, kad geriausiai Lietuvos mokinius gali paruošti buvę ir esami pedagogai iš Lietuvos mokyklų.

Siūlome įvairių dalykų korepetitorių paslaugas, įskaitant, bet neapsiribojant, lietuvių kalba, matematika, gamtos mokslais, istorija ar įvairiomis užsienio kalbomis.